Нагородження переможців секції Аерокосмічні інформаційні системи і технології

Підведені підсумки проведення міжнародної науково-практичної конференції студентів Політ-2009. Найкращі студентські роботи були відмічені почесними грамотами. Переможці секцій отримали цінні подарунки. Яскраве враження на секції Аерокосмічні інформаційні системи і технології справила доповідь студента ФІТ-406 Ігоря Буднікова та Дмитра Богуненка на тему Аналіз проблеми комунікації пілотів і диспетчерів у особливих ситуаціях, якій учасники та вельмишановне журі відали перше місце.
Голова конкурсу професор Харченко Володимир Петрович в урочистій обстановці нагородив студента ФІТ-406 Ігоря Будникова Дипломом І ступеня та вручив унікальне видання науковців НАУ Енциклопедія безпеки авіації і висловив побажання на подальшу наукову співпрацю.