ІІ ФЕСТИВАЛЬ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ В НАУ

З 18 по 25 березня 2008 року на базі навчально-наукового центру з практичної підготовки фахівців ОПР, кафедри аеронавігаційних систем проходив другий фестиваль з обслуговування повітряного руху, серед студентів другого, третього та четвертого курсів, які навчаються за напрямом підготовки 8.100109 Обслуговування повітряного руху. Мета проведення фестивалю була активізація пізнавальних процесів, підвищення рівня професійних знань та вмінь студентів, популяризації спеціальності диспетчера серед студентської молоді.
Конкурсна програма фестивалю з обслуговування повітряного руху підбиралась з урахуванням специфіки професійної діяльності, рівня теоретичної і практичної підготовки студентів та нормативних вимог до авіадиспетчерів.

Тому, в рамках фестивалю серед студентів третього та четвертого курсів було проведено конкурс з практичної підготовки на диспетчерському тренажері Центру ОПР. Цей конкурс передбачав виконання сукупності практичних завдань підвищеної складності з імітацією аварійних ситуацій на тренажері.

Професія авіадиспетчера вимагає досконалого знання англійської мови. Відповідно, у програму фестивалю було включено конкурс з англійської мови.

На протязі тижня розглядалися презентації на авіаційну тематику, підготовлені студентами-авіадиспетчерами. Також кожна навчальна група підготувала стінгазету, яка відображає особливості студентського життя групи та навчання у НАУ.

Кульмінацією фестивалю став брейн-ринг, у якому зустрілися команди навчальних груп з другого по четвертий курси. У підсумках фестивалю було визначено переможців у групових та індивідуальних змаганнях, які отримали призи, грамоти та заохочення від ректорату НАУ.

На свято присвяченому завершенню фестивалю було запрошено:

-Начальника управління стандартів аеронавігації Сімака Віталія Михайловича.
-Менеджер технологічного розвитку фірми HoneyWell Властимиль Кауфел.

Переможцями змагань стали:

-В номінації Практична підготовка на диспетчерських тренажерах ОПР – КАЗАНЦЕВ Олександр Євгенійович, студент 406 групи ФІТ;

-В номінації Представлення теми (презентація) – КОВРИЖЕНКО Ольга Валеріївна, студентка 406 групи ФІТ;

-В номінації Англійська мова – ДЕМИДЕНКА Дмитра Юрійовича, студента 206 групи ФІТ;

-В номінації Теоретична підготовка (Брейн-ринг) – Команда ФІТ 406:1;

-В номінації Гумористична газета – Команда ФІТ 406:2;

Також за підсумками командного та особистого заліку було визначено найкращого студента. Нею стала Д’яченко Ганна Валеріївна студентка 406 групи ФІТ.