Експериментальне тестування студентів кафедри АНС за допомогою тесту FEAST (Eurocontrol)

У 2008 році в Украерорусі планується впровадити тестування рівня професійних якостей кандидатів на посаду диспетчер УПР за допомогою тесту FEAST (First European Air Traffic Controller Selection Test). Ця процедура буде частиною нового порядку прийому на роботу диспетчерів УПР в Украерорух.
В зв’язку з цим 12 березня 2008 року в державному підприємстві з обслуговування повітряного руху Украерорух відбулася зустріч з представниками Євроконтролю, а саме з:
- менеджером щодо супроводу тесту FEAST Фіделем Черкутті;
- експертом з використання тесту FEAST Марком Деміцем.
Від Національного авіаційного Університету були запрошені:
- проректор з наукової роботи, професор Харченко В.П.
- доцент кафедри Аеронавігаційних систем Луппо О.Є.
- доктор психологічних наук, професор Малхазов О.Р.
13 березня 2008 року в «навчально-науковому центрі з практичної підготовки фахівців з ОПР» Кафедри аеронавігаційних систем ІІДС НАУ відбулося експериментальне тестування студентів в рамках програми FEAST.
На тестуванні були присутні представники Украероруху та Євроконтролю:
1. Морський Б.В. – начальник відділу управління людськими ресурсами.
2. Чорненький Ф.С. – начальник Львівського регіонального центру підвищення кваліфікації.
3. Байда В.П. – провідний інженер відділу управління людськими ресурсами.
4. Єльяшов І.В. – провідний інженер відділу управління людськими ресурсами.
5. Марк Деміц – експерт Євроконтролю.