РЕЗУЛЬТАТИ ЗАХИСТУ ДИПЛОМНИХ РОБІТ

З 13 по 15 лютого 2008 року на кафедрі АНС проходив захист дипломних робіт спеціалістів та магістрів за спеціальністю 1001 Авіація та космонавтика.

Спеціалізація : 8.100118 Системи аеронавігаційного обслуговування

За результатами захисту рекомендовано найкрашім студентам :
- видати диплом магістра з відзнакою: Мусієнко С.В., Довбня К.А., Квасюк С.Л.;
- рекомендовати до аспірантури: Мусієнко С.В., Квасюк С.Л., Ковальчук І.А., Неклюдова Н.О.;
- рекомендувати до конкурсу-огляду на кращий дипломний проект (роботу): Мусієнко С.В., Любкевич Д.В., Довбня К.А.

Спеціалізація : 7.100118 Системи аеронавігаційного обслуговування

За результатами захисту рекомендовано:
- присвоїти випускникам кваліфікацію інженера з управління повітряним рухом : Велько Ю.В., Мірошник Є.В., Перин В.В., Сидоренко Є.А., Біленький Ю.В., Фельтіна Н.А., Салтановський Ю.С., Бородавко В.О., Горб А.М., Суслов Д.О.

- присвоїти випускникам кваліфікацію інженера з керування й обслуговування cистем : Велько Ю.В., Мірошник Є.В., Перин В.В., Сидоренко Є.А., Біленький Ю.В., Шимарін О.О., Фельтіна Н.А., Салтановський Ю.С., Бородавко В.О., Горб А.М., Суслов Д.О.

Вітаємо всіх випускників з вдалим захистом і бажаємо усього найкрашого.